Skocz do zawartości

Katana 2m


olson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pojedynczy pakiet w takim modelu?? troche brak rozsadku, na przyszlosc trzeba sie bardziej zastanowic, bo brak zasilania to najgorsze co sie moze trafic. Przy podobnej sytuacji pewnie bym uslyszal od znajomego, ze jak sie nie ma w glowie, to trzeba miec w kieszeni :P ale nic, życze nam jak najmniej takich sytuacji i jak najwiecej jednego i drugiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak może nie, wiem jedno - nigdy więcej kupnych pakietów. Te które zrobiłem sam z tatą nawet się nie zająknęły po kraksach które do tej pory miałem.

 

Wnioski na przyszłość:

-pakiety samoróbki

-2 pakiety

-benzyna

-kaliber ok 2m :jupi: :rotfl:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak może nie, wiem jedno - nigdy więcej kupnych pakietów. Te które zrobiłem sam z tatą nawet się nie zająknęły po kraksach które do tej pory miałem.

 

Wnioski na przyszłość:

-pakiety samoróbki

-2 pakiety

-benzyna

-kaliber ok 2m :jupi: :rotfl:

 

Teraz to można gdybac ale już po fakcie , jak namawiałem cię na menagera zamiast tych właczników to mnie nie słuchałeś.

A w sprawie tego cylindra rozmawiałem z teściem i w domowych warunkach tego się nie podejmie , ale dał mi namiar na firme w koninie która zajmuje się naprawą takich uszkodzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.