Skocz do zawartości

Ruchomy obraz - gdzie kupić ???


bubi120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

Ostatnio będąc w Licheniu na straganach z pamiątkami zauważyłem elektroniczne ruchome obrazy wieszane na ścianę. Bardzo mi się taki obraz spodobał i chciałbym go kupić - znalazłem na Allegro: http://allegro.pl/podswietlany-obraz-ruchomy-65-x-45-cm-i1213385421.html

 

Importerem na Polskę jest firma Katex z Łodzi ale czy nie ma możliwości kupienia bezpośrednio z Chin - może ktoś z was kiedyś widział sklep który oferuje takie produkty.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno tego w marketach z wyposażeniem wnętrz. Czasem bywa nawet sporo w "budowlanych" typu Castorama, Leroy. Zajrzyj też na stoiska RTV AGD.

 

Jest to też proste do zrobienia samemu.

Fotka na folii, podświetlenie i pas foliowy z maźniętymi cieniami, przesuwający się w pętli.

Jak masz jakąś starą "szczotkę" i kilka diód - da się zrobić. :wink:

 

Cała sztuka w tym, żeby obszary gdzie nie chcesz widzieć cieni, były ciemne, lub nieprzeźroczyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to proste dla kogoś kto trochę się zna na elektronice i ma czas na takie rzeczy - ja jeżeli czegoś nie potrafię - daję zarobić innym lub poprostu kupuje gotowca i tak bym chciał postąpić w tym przypadku.

 

Jeżeli jest ktoś mi w stanie pomóc - to będe wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie.

 

Ostatnio będąc w Licheniu na straganach z pamiątkami zauważyłem elektroniczne ruchome obrazy wieszane na ścianę. Bardzo mi się taki obraz spodobał i chciałbym go kupić - znalazłem na Allegro: http://allegro.pl/podswietlany-obraz-ruchomy-65-x-45-cm-i1213385421.html

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc

 

Pozdrawiam

Łukasz

.. a fój :mrgreen:

apropos co ty tam wogóle robiłes ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.