Skocz do zawartości

AKROBAT by góral


Góral

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Popracuj nad poprawną polszczyzną, zaprawdę powiadam Ci to nie boli, a tak przy okazji to jak pracownia mogła dać Ci model?

Tym samym teraz czas na uwagę merytoryczną, bo nie wiem jak u Was ale u nas takie modele latają na motorkach 2,5 ccm i kręcą pełny program....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakbyś dał tam motorek w granicach 2.5÷3.5ccm to było by wystarczająco w zupełności. Linki użyj w granicach 15m, a jakby Ci wyszedł model gotowy do lotu poniżej 600g to było by super ;) Co najważniejsze postaraj się go robić PROSTO, przede wszystkim kąty zaklinowania skrzydła, statecznika i silnika na 0°. Zajrzyj sobie do książki Pana Zawady, tam jest wszystko dokładnie opisane. Życzę powodzenia i pozdrawiam,

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie mam na razie takiego funduszu na silnik więc dam ten :lol2: do puki :lol2: coś wleci w ręce, a co do kąta to wiem :D co do polszczyzny to pisze z programem podkreślającym błędy i wszystko było ok

To zmień Kolego program bo ten Cię okłamuje.

BTW w jaki sposób pracownia=pomieszczenie mogła dać Ci model???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz zamiar poprowadzić linki prostopadle do kadłuba? Jednak zalecałbym spojrzeć na plan modelu.

Nie znam się co prawda na uwięziakach, w życiu miałem z nimi kontakt aż raz, ale sądzę, że jednak linki powinny iść prostopadle do kadłuba, czyli w tym wypadku do osi kadłuba, która jest styczna do okręgu, po którym porusza się model. Kierunek jak i silnik są wychylone na zewnątrz, co, zdaje się,, by model bezproblemowo poruszał się po okręgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.