Jump to content

AKROBAT by góral

Góral

Recommended Posts

Guest Anonymous

Popracuj nad poprawną polszczyzną, zaprawdę powiadam Ci to nie boli, a tak przy okazji to jak pracownia mogła dać Ci model?

Tym samym teraz czas na uwagę merytoryczną, bo nie wiem jak u Was ale u nas takie modele latają na motorkach 2,5 ccm i kręcą pełny program....

Witam,

jakbyś dał tam motorek w granicach 2.5÷3.5ccm to było by wystarczająco w zupełności. Linki użyj w granicach 15m, a jakby Ci wyszedł model gotowy do lotu poniżej 600g to było by super ;) Co najważniejsze postaraj się go robić PROSTO, przede wszystkim kąty zaklinowania skrzydła, statecznika i silnika na 0°. Zajrzyj sobie do książki Pana Zawady, tam jest wszystko dokładnie opisane. Życzę powodzenia i pozdrawiam,

Robert

Guest Anonymous

Dzięki ale nie mam na razie takiego funduszu na silnik więc dam ten :lol2: do puki :lol2: coś wleci w ręce, a co do kąta to wiem :D co do polszczyzny to pisze z programem podkreślającym błędy i wszystko było ok

To zmień Kolego program bo ten Cię okłamuje.

BTW w jaki sposób pracownia=pomieszczenie mogła dać Ci model???

Ja latałem takim modelem na silniku MVVS 3,5ccm. Zabawa była świetna dopóki modelu nie rozbiłem :D

Szkoda, że wycofali te silniki, bo one były naprawdę dobre.

Co Ty nie powiesz? A może masz wywiercone otwory na nie dziurki?

Jednak zalecałbym spojrzeć na plan modelu. Chyba nie masz pojęcia jakie konsekwencje będzie miało poprowadzenie linek prostopadle do kadłuba modelu.

I masz zamiar poprowadzić linki prostopadle do kadłuba? Jednak zalecałbym spojrzeć na plan modelu.

Nie znam się co prawda na uwięziakach, w życiu miałem z nimi kontakt aż raz, ale sądzę, że jednak linki powinny iść prostopadle do kadłuba, czyli w tym wypadku do osi kadłuba, która jest styczna do okręgu, po którym porusza się model. Kierunek jak i silnik są wychylone na zewnątrz, co, zdaje się,, by model bezproblemowo poruszał się po okręgu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.