Skocz do zawartości

Czym wkleić pręciki węglowe do EPP?


Gites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie... chcę wzmocnić AXNa wklejając mu wzdłuż kadłuba węglowe pręciki (fi 1.5mm). Samo EPP kleję CA ale czy mogę również tym wklejać pręty węglowe? (nie będzie jakiejś ubocznej reakcji CA z włóknem węglowym?).

Dzięki za odpowiedzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że twoja maszyna nie jest z EPP

Niktórzy producenci tak piszą ,ale to nie zawsze jest prawda np EG który jest z tworzywa na bazie polistyrenu podczas gdy EPP jest na bazie polipropyleny

Niektóre EPP-podobne(zwłaszcz te z dodatkiem butadienu) kleją się jednak zwykłym CA .Zrób próbę .

Jeśli średni CA lekko rozpuszcza spróbuj gęstego.Jeśli dalej rozpuszcza pozostaje CA do styro,no ale jest drogi.

Tak jak pisali koledzy dobrze też trzymają kleje poliuretanowe ,ale dają brzydką brązową spoinę.

PS

Postaraj się zrobić model jak najlżejszy ,daruj sobie podwójne zasilanie.Mój EG na mrozie - 28' C latał 15 min po odcięciu silnika .Aku 2200 mAh 11,1V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.