Jump to content

Gadu Gadu i Kochane problemy.


Cimek

Recommended Posts

Panowie bo naprawde od rana się meczę z tym kłopotem. A więc logowanie do gg normalnie, wszystkie kontakty się pokazują dostępni/niedostępni itp. Ale gdy chce do kogoś napisać prywatną wiadomość, wiadomość ta niby dochodzi ,ale wyskakuje mi "error 66" czy coś takiego. deinstalacja i ponowna instalacja nic tutaj nie pomaga, formatować kompa też nie mogę ponieważ mam tutaj z 70GB ważnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to nie do końca w temacie, ale też namawiam na zmianę komunikatora. Jeśli ktoś ma choćby blade pojęcie o programowaniu, to polecam WTW - w pełni konfigurowalny skórkowalny i wtyczkowalny. Oczywiście nie trzeba kodzić, żeby go używać, ale pomocne to jest w zrozumieniu komunikatów i upraszcza obsługę. Trochę obsługuje nawet konta pocztowe.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc jestem mega przyzwyczajony do GaduGadu, używałem wersji 6.0 ,dlaczego takiej starej? Bo moje motto brzmi "GaduGadu jest jak wino, czym starsze tym lepsze" Pomęczę się jeszcze troszunie, jak nie będę widział poprawy ,to po prostu zmienie ten komunikator na Kadu bądź na inny programik. Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.