Skocz do zawartości

Gadu Gadu i Kochane problemy.


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bo naprawde od rana się meczę z tym kłopotem. A więc logowanie do gg normalnie, wszystkie kontakty się pokazują dostępni/niedostępni itp. Ale gdy chce do kogoś napisać prywatną wiadomość, wiadomość ta niby dochodzi ,ale wyskakuje mi "error 66" czy coś takiego. deinstalacja i ponowna instalacja nic tutaj nie pomaga, formatować kompa też nie mogę ponieważ mam tutaj z 70GB ważnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiem, że to nie do końca w temacie, ale też namawiam na zmianę komunikatora. Jeśli ktoś ma choćby blade pojęcie o programowaniu, to polecam WTW - w pełni konfigurowalny skórkowalny i wtyczkowalny. Oczywiście nie trzeba kodzić, żeby go używać, ale pomocne to jest w zrozumieniu komunikatów i upraszcza obsługę. Trochę obsługuje nawet konta pocztowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem mega przyzwyczajony do GaduGadu, używałem wersji 6.0 ,dlaczego takiej starej? Bo moje motto brzmi "GaduGadu jest jak wino, czym starsze tym lepsze" Pomęczę się jeszcze troszunie, jak nie będę widział poprawy ,to po prostu zmienie ten komunikator na Kadu bądź na inny programik. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.