Skocz do zawartości

P-51 Mustang nowy gigant z HK


cyrax_ojz

Rekomendowane odpowiedzi

kompletnie nie wyważone skrzydło 10g ołowiu na końcówce skrzydła to raczej nie mało

 

serwo podwozia wymagało zmiany biegunów na potencjometrze i silniku fabrycznie jedno koło się chowało a drugie otwierało :)

 

orginalny kołpak totalnie nie wyważony

 

lotki miały około 1cm luzu w każdą ze stron

 

serwa statecznika pionowego i poziomego do wymiany

 

beznadziejne zawiasy na ogonie i luzy podobne do tych w lotkach

 

statecznik poziomy wpadał we flater

 

mocowanie statecznika pionowego do przeróbki przesuwało się i powodowało zmianę ustawienia steru wysokości

 

na trawie ciężko żeby nie zarył przodem przy lądowaniu

 

 

ze skrzydłem się uporałem ale na ogon już mi sił zabrakło bodweny kupiłem ale odeszła mi ochota na piankowe samoloty

 

po pokonaniu wszelkich przeciwności i jak już się udało polecieć no to banan bo latał naprawdę fajnie no prawie do momentu jak się przestawił ogon kilka razy spadł ale materiał dość mocny po przeróbkach a pewnie się ich kiedyś doczeka pewnie będzie zdatny do lotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tego zielonego p 51 masz za 168 dolarow ,to tylko piec stów plus przesyłka , taniej nie znajdziesz, sama elektronika warta jest ze trzy stówy . Na allegro by się pewnie sprzedał za dziewieć stów. Kup dwa ,sprzedaj jeden z zyskiem to będziesz miał taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam,130 też przeżyję.Kochał bym ją strasznie :mrgreen: Toż to najczystrza Cessna 310 :crazy: .Muszę ją mieć.Lightning ląduje na Allegro.No chyba że zrobię sobie dodatkowy prezent pod choinkę.

W ogóle mają fajne modele,ceny też nie powalają jakoś tragicznie,Vat wliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaliśmy się na tego ARF z racji promocji w sklepie i 10% rabatu:

http://modelarski.com/produkt-Model_P-51_Mustang_ARF,7874.html

 

Zobaczymy co to będzie bo na filmach z YT prezentuje się nieźle. Obawiam się tylko wytrzymałości podwozia ale to wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.