Jump to content

Recommended Posts

Posted

Teraz dostanę nagrodę złotej łopaty za wykopalisko :P

 

Muszę ogrzać kotleta, bo doszedłem do wniosku, że wypadało by model kiedyś skończyć.

Kupiłem dzisiaj folie i żelazko i do pracy.

A tu psikus. Coś mi nie pasuje tylko nie wiem co. Przeszukałem wszystko w poszukiwaniu instrukcji i za niż znaleźć nie mogę. Strona na której była instrukcja jest już nieaktywna :(

Może któryś z kolegów, którzy budowali model willi, ma gdzieś w swoim archiwum coś takiego? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

Posted

Dziękuję bardzo, o to właśnie chodziło. Widocznie słabo szukałem. Już znalazłem swój błąd i dzisiaj go naprawie.

 

Instrukcja od folii również się przyda ;)

Dziękuję bardzo, o to właśnie chodziło. Widocznie słabo szukałem. Już znalazłem swój błąd i dzisiaj go naprawie.

 

Instrukcja od folii również się przyda ;)

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.