Skocz do zawartości

Wybór drukarki atramentowej lub laserowej


jedrekxxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję jakieś taniej drukarki, w której toner lub tusze nie będą droższe niż ona sama;/ Jak posiadacie jakieś drukarki lub znacie takie dobre to proszę o pomoc. :D Sam posiadam urządzenie wielofunkcyjne dałem 500zł ale jak za tusz mam płacić 100 za jeden to przegięcie jakieś bo wystarcza mi to na max miesiąc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być funkcjonalna i tania w eksploatacji to tylko laserowa. Miałem dwie drukarki atramentowe, u znajomych jeszcze ze cztery i zawsze było tak samo-zasychające, zatykające się tusze, z których większość jest zużywana przy uruchamianiu , a nie drukowaniu. Poza tym prędkość druku na poziomie kilku str/min. nie powala...

Kupiłem pół roku temu za "zielony banknot" używaną drukarkę laserową(czarno-biała). Co prawda nie drukuje w kolorze(mnie to nie przeszkadza), ale powala na kolana wiele droższe atramentówki jeśli chodzi o prędkość i jakość wydruków.

Koszty?

Co kilka tys. stron(w moim tempie to ponad rok) dokupuję proszek do tonera+chip zliczający=30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne EPSON stylus DX4050. Oryginalne tusze 36zł (jak ostatnio kupowałem-dawno temu) ja używam zamienniki-na allegro można kupić za 7-10zł za sztukę. Nie miałem z nim problemów, od nowości raz tylko czyściłem i ustawiałem głowice (oczywiście programem epsona) drukarkę mam już jakieś 3-4 lata. I polecam:) Kupiłem ją chyba za 350zł-nową z hurtowni (po znajomości-z wieczystą gwarancja 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany HP Laser Jet 6P kupiony za 99zł na Alledrogo z nabitym tonerem i wszystkimi kablami działa u mnie trzeci rok i podziała kolejne 3 lata bo podobno pełny toner wystarcza na 4000 stron. A butla proszku kosztuje 25 zł. Szybkość wydruku 8 str/min co do drukowania planów modeli w zupełności wystarcza-budowy modelu zbytnio to nie opóźnia! :rotfl: Czasem brakuje możliwości drukowania w kolorze ale zbyt rzadko dlatego kupiłem czarno-białą. Na dzisiejsze czasy jest wielka i ciężka ale dla mnie to bez znaczenia bo ma stałe miejsce i praktycznie jej nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/20-str-min-duplex-pelen-toner-kyocera-fs-1020-d-i1231902968.html a co myślicie o tej drukarce - bardzo fajna, czytałem opinie, że ludzie do przebiegu 100tys dochodzą i drukarka jak nowa. Tonery oryginalne ok 120zł (6500 kartek da się wydrukować z pełnego) Napisałem do sprzedawcy o jakim przebiegu są te drukarki i jak coś to w poniedziałek będę zamawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.