Skocz do zawartości

Rozwalił model i jeszcze by się spalił.


choina

Rekomendowane odpowiedzi

A mi nie chodziło o to, że spalił model bo jak dla mnie to on może sobie wszystkie swoje modele spalić. Chodziło mi o to, że facet leje benzynę, podpala ją nie zachowując bezpiecznej odległości.

Nie dosyć, że rozwalił model to jeszcze się poparzył :? Może jeszcze był w szoku i nie wiedział co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, to on mógł by nawet go spróbować zjeść. Nie wiem o co tyle piany?

Rozwalił model, ma kasę i nie chce mu się naprawiać lub nie potrafi, jego sprawa. Swoja drogą że z głupoty i chęci szpanerstwa zrobił z siebie grilla ;) Choć mógłby oddać do jakiejś modelarni. Na pewno by się znalazł ktoś chętny do odbudowy, bo taki modeli tani w zakupie nie jest.

 

choina a teraz humorystycznie, może gość jest roztargnionym pilotem i z roztargnienia rozbił model. Całe szczęście że przez to roztargnienie nie oblał siebie benzyna i nie podpalił :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego. Na znanych mi strzelnicach są miejsca, gdzie dorośli faceci z upodobaniem rozwalają rozmaite przedmioty. Zwykle specjalnie je przynoszą. Kiedyś nawet jakiś pracownik strzelnicy nieopatrznie zostawił drzwi zbyt blisko stanowisk strzeleckich i bardzo brzydko mówił jak wrócił :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.