Skocz do zawartości

ił-2


mirolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to chyba troszkę za daleko sobie pojechaliśmy :) Żeby nie było wątpliwości to ESA i Mirku na prawdę model bardzo udany. Mam nadzieję, że uda mi się jutro pogonić trochę Twoje czerwone gwiazdy moimi RAF-owskimi wstęgami :) Dziś powinienem skończyć Mustanga, może uda się nawet dać mu troszkę kolorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam co chciałem ...... :lol2:

 

Marku, swoim Hellcat-em tak wysoko podniosłeś poprzeczkę, że choćbym siedział miesiąc nie sprostam.

Rury wydechowe pewnie jeszcze zrobię ale proszę nie pytajcie dlaczego pilot nie ma czerwonej gwiazdki na pilotce :rotfl:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak ma być! ;) latającym deskom mówimy stanowcze NIE! :)

 

hehehe

 

a tak serio - niech to będzie jakaś droga ewolucyjna w ESA,

żeby modele bardziej przypominały jednak samoloty

-z czystego szacunku dla orginałów i ich pilotów ;)

 

oraz

- co myślę ważne - abyśmy rozwijali zdolności manualne

 

bo modelarstwo ma służyć myślę nie tylko zabawie,

ale i zdobywaniu pewnych umiejętnosci ;)

 

jeśli będziemy latać chińskimi gotowymi modelami/zabawkami

to znaczenie słowa "modelarz" STASZNIE straci na wartości... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ma być! latającym deskom mówimy stanowcze NIE!

 

Całkowiecie się z Tobą zgadzam, dlatego kolejny raz zrobiłem wyokrąglony kadłub i starałem się maksymalnie zachować kształt skrzydeł, ogona i kadłuba.

Nasze ESA są dużo ładniejsze niż czeskie zestawy "latające deski" .... dlatego Marku, Twoje hasło powinno zostać podklejone jako motto w temacie ESA :)

 

Zbyszek, motor wyłączony na zimę ..... czyli spotykamy się na zawodach ESA w Bolesławcu?

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz zablokowane wyświetlanie plików - musisz zezwolić (wąski pasek po menu)

Zdjęcia są załadowane do mojej galerii - możesz wejść na mój profil potem galeria i dojdziesz do zdjęć.

 

Zbyszek - niezła foka z motorem ale czy to aby motor RC :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.