Skocz do zawartości

Nowy model F3F SCARY od producenta z Czech


Gość Kamyczek_RC

Rekomendowane odpowiedzi

Model aktualnie kosztuje w wersji szklanej ok 750€ , wersja węglowa 850€ w tym momencie czas oczekiwania ok 2m-cy. Model moim zdaniem ładnie wykonany i dobrze latający. Na tą chwile mam tylko dwa filmiki oceńcie sami ;)

filmiki z budowy i lotów:

 

 

 

miłego oglądania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Kamyczek_RC

Producent modelu zadbał o kolegów mieszkających na nizinach i wyposażył model o kadłub w wersji elektro , biorąc pod uwagę możliwość użycia relatywnie tanich napędów i sporych akumulatorów daje to szansę na posiadanie wersji elektrycznej bez konieczności zakupu silnika elektrycznego za 500 € .

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Cena większości modeli oscyluje w okolicach 800-1200€ w zależności od producenta i materiału z którego jest wykonany. Nie są to modele do nauki latania a raczej dla zaawansowanych pilotów posiadających umiejętności pilotażu i dość pewną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę latam(5 latek) no ale na to bym się nie zdecydował.. Za wysokie progi na moje nogi. No ale taki 2m Vip od Leszka D. to by mi przypasił :) Sądząc po opiniach to te modele są jednak warte swojej ceny. Szkoda ze nikt w okolicy nie ma takiej bestii... Chętnie bym opatrzył jak to lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.