Skocz do zawartości

Hitec HS-82MG


petro27

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tego typu objawy występowały w nast. przypadkach:

- ten sam przypadek, który opisał Wojtek,

- gdy napięcie zasilające serwa poprzez odbiornik było zbyt małe (rozladowana bateria NiMh),

- gdy do odbiornika Futaby 2,4 High Speed podłączyłem serwa analogowe zamiast cyfrowych a odbiornik był pomyłkowo przestawiony w tryb High Speed, który na tych gniazdach obsluguje tylko serwa cyfrowe,

- gdy padla mi końcówka mocy w nadajniku 35MHz i przy oddalaniu się od odbiornika serwa brzęczały,

- ostatni przypadek - poprostu serwa były wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą jeżeli masz ustawiony odbiornik do pracy w normalnym trybie a nie w trybie High Speed. Jak to zrobić lub po czym poznać w którym trybie aktualnie pracuje odbiornik masz w instrukcji jego obsługi. Jeżeli nie masz instrukcji to Daj znać wtedy wygrzebię swoją i prześlę potrzebne informacje.

 

Edit: w wolnym tłumaczeniu z instrukcji:

 

Po włączeniu odbiornika dioda będzie świeciła się:

- na czerwono jeżeli odbiornik będzie w trybie normalnym.

- na zielono i czerwono (da kolor pomarańczowy) jeżeli odbiornik jest ustawiony w trybie High speer, po 2 sekundach zmieni się na czerwony.

Wybó trybu pracy. Jeżeli chcesz zmienić ustawienie postępuj zgodnie z poniższymi punktami:

1. Wyłącz odbiornik.

2. Naciśnij i trzymaj przycisk link/mode i włącz odbiornik. Utrzymuj naciśnięty przycisk więcej niż 1 sekundę. Dioda zmieni się na czerwony – tryb Normalny lub na Zielony/czerwony, który przejdzie po 1 sekundzie na czerwony – dla trybu High Speer.

3. Zwolnij przycisk.

4. Wyłącz odbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.