Skocz do zawartości

Aparatura


Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mowiac to sam nie weim ile chce na to wydac mysle ze ponizej 800zl. A modelami to napoczatek jakimis super xtra skomplikowanymi to nie. Narazie mysle nad cessną na silnik elektryczny. Ale mysle ze najlepiej to w zapasie miec wiecej kanalow niz przewiduje model, bo kto wie co sie moze stac za rok, moze wymysle ze chce zrobic jakis mega z wysuwanym podwoziem i wtedy potrzebne bedzie wiecej tych kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynasz to nie odczujesz dyskomfortu z braku timera :)

 

Nie ma mowy o dyskomforcie ja nawet nie zauwazylbym gdyby on byl :D

 

I patrzac na wasze o pinie sklanialbym sie mx-12 bo odbiornik ktory przedstawil attyla mysle ze jest zbyt dobry jak dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że sam mam Hiteca :) to ja bym był za Opticem 6 :) .

Zobacz oferty z ArtHobby: www.arthobby.pl , czyli importera Hiteca.

Przejrzyj ofertę o nazwie "OPTIC 6 FM/QPCM - pełen zestaw FM" - jest o 150zł droższa niż w Nastiku, ale masz trochę więcej wyposażenia :) .

 

Taka aparatura powinna Ci starczyc na baaaaardzo długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że sam mam Hiteca :) to ja bym był za Opticem 6 :) .

Zobacz oferty z ArtHobby: www.arthobby.pl , czyli importera Hiteca.

Przejrzyj ofertę o nazwie "OPTIC 6 FM/QPCM - pełen zestaw FM" - jest o 150zł droższa niż w Nastiku, ale masz trochę więcej wyposażenia :) .

 

Co z tego że są oni importerami Hiteca? Nie rozumiem też dlaczego polecasz zakup aparatury drożej niż w innych sklepach modelarskich? O jakim extra wyposażeniu mówisz?

 

Pomiędzy Optic 6-Graupner MX-12 czy Flash 5X jest jeszcze Sanwa VG6000. W zasadzie cztery podstawowe modele do wyboru na pierwszą w miarę tanią i dobrą aparaturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywalem przez jakis rok Optica 6 i mniej wiecej tyle samo czasu MX-12.

Graupner sprawia wrazenie solidniejszego i jest wg. mnie latwiejszy w konfiguracji i dajacy wiecej mozliwosci. Ale jak kupisz optica 6, tez nie bedziesz mial duzego dyskomfortu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie panowie na hitec eclipse ??

 

Nie wiem dlaczego ludzie boją się tej aparatury

 

 

A co do tej korony radyjko wyglada wysmienicie .Czy ktos wie kiedy sie pojawi w sklepach i przewidywaną cenę tego cudenka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już z górnej półki, ale skoro masz chęć na wydanie na radio do 800zł, to na pewno nie kupuj żadnego Hiteca droższego niż Flash, bo po prostu nie warto.

Oszczędzaj kaskę, poczekaj moment i pomyśl o Graupner MX16.

Nie bedę tego radia chwalił, ale sądzę że długo nie będziesz potrzebował niczego innego.

A stosunek ceny do możliwosci nie do pobicia przez żadne inne radio (myślę o cenie 999zł z odbiornikiem, pełną syntezą i angielskim menu - może jest też jakieś serwo).

W zeszłym roku kupiłem Multiplex SX i Multiplex Evo9, więc trochę szperałem po opisach radyjek.

Uważam, że MX16 wart jest swojej ceny, a na pewno o wiele łatwiej się programuje i obsługuje od Multiplexa SX.

Prawie na poziomie Evo9, a jest od niej 2x tańszy.

 

PS Nie piszę chyba jakoś tendencyjnie, bo nie miałem nigdy Graupnera, a własnie Hiteca Flash5 i byłem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitec eclipse to juz dość stare radio z mało czytelnym wyswietlaczem i niewygodnym menu , jak pokazałem koledze który ma eclipse swojego mx-16 to był załamany tym jak dużo informacji mozna pokazać na wyswietlaczu i jak łatwo sie programuje mx-16 w porównaniu do eclipse , kupisz co bedziesz uważał za stosowne ale eclipse to już inna epoka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzuce swoje 3 grosze - Multiplex Cockpit SX. Nadajnik z syntezą (goły za 710 zł, zestaw z obd. z syntezą za 920 zł). Ja kupowałem na początku, jak wszedł, golasa za 920 :? . Od początku sezonu przesiadłem się na niego z Multiplexa Cockpit MM. Polecam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.