Skocz do zawartości

Pomoc z rozpoczęciem "kariery modelarza" mojego ko


Łukasz K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mój kolega który zarejstrował się jakiś czas temu na pfm chce zacząć kariere modelarza. Jak wiadmo potrzeba do tego troszkę sprzętu.A jako że nie ma pieniędzy na różne żeczy chciałbym poprosić was o pomoc.Każde serwo każdy regiel jest na wagę złota. Ode mnie dostanie ładowarkę E-sky - na początek ujdzie.

 

 

Radzik1e (pod taką nazwą występuje na forum mój kolega) zbudował RWD 5.Poprosił mnie żebym sprawdził czy wogóle to będzie latało. Więc wyjołem elektronike z mojego speeda 400 dałem mu(on sam zamocował ją w modelu) No i poleciał ;) Oblot bez kliknięcia w żaden trymer! Prosto jak po sznurku!

 

Z tego co rozmawiałem z nim to zbiera na aparature narazie ma 70 zł więc jeszcze trochę i zamówie mu z hobbycity hk 2,4.

 

Fajne jest w nim to że pokazując mu w sklepie extre 300l powiedział że woli sam zrobić i poprosił mnie o plany.

 

 

Narazie "mamy":

-Aparaturę(może nie bawem)

-Ładowarkę

 

"potrzebujemy":

-Silnika

-Regulatora obrotów

-Akumulatora

-Serw

 

 

Liczymy na waszą pomoc.

 

 

Uwaga Posta napisałem sam z siebie kolega mnie o to nie prosił

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.