Skocz do zawartości

Hejka


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całe forum PFML.Mam na imię Rafał,mieszkam w Kętach i mam 36 lat.

Modelarstwem interesowałem się od dziecka .W moich "młodzieńczych" latach nie było tak kolorowo z dostępem do modeli oraz wszelkich związanych z tą dziedziną akcesorii ale upór i chęc pozwoliły mi na budowę i latanie różnymi modelami min. Delfinem 500,różnymi wersjami Wicherka,akrobatem Extrema ,Tiger Mothem,2,5 metr. Cesną i różnymi motoszybowcami,modelami na uwięzi

Okres "ożenku" i zwiazanych z tym zawirowań to wielka przerwa w modelarstwie jednak od około roku czynnie zacząłem latać i nie planuję przestojów...

Aktualnie posiadam na stanie Addictiona 3d. Yak 55 ,Handy Mana (syna) oraz na nadchodzący sezon halowy Piageta Epp.Latam na Futabie T6EX 2.4 GHz.

Swoje zainteresowanie kieruję raczej w stronę elektryków (rewelacyjne osiągi,czystość ,cisza) choć i mam jakąś spalinę .

Forum czytam od wielu miesięcy ,dużo mi pomogło przy "powrocie" dopiero teraz się rejestruję i myślę że moderat. wybaczą mi czasem "głupie i oczywiste" pytanka.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.