Skocz do zawartości

Ortografia


TEQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Tak przeglądając forum natknąłem się na takie coś :

beztytu322uvx2.jpg

:| Szkoda gadać. Tylko nie rozumiem jak może to zrobić ktoś kto przecież mówi ludziom że robią błędy itp. Zastanówcie się 2 razy Szanowni admini i moderatorzy ,zanim napiszecie coś co będzie czytało 800 użytkowników tego forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przecież to zwykła literówka, każdemu się może zdarzyć...problem ortografii to nie jest jeden błąd raz na jakiś czas, to jest nagminne łamanie zasad i nie zwracanie na to uwagi inaczej mówiąc niechlujstwo.

 

także jeżeli kiedykolwiek ktoś zwrócił Ci uwagę, że piszesz z błędami to staraj się to poprawić, jeżeli Ty zauważysz błąd tez możesz zwrócić komuś uwagę, no ale może nie w taki sposób;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literówka mówisz ? Zgadzam się jest to literówka.tylko nie mogę zrozumieć jakim trafem się tam znalazła :). Ja (z resztą jak większość osób na forum) używam Firefox'a. I mimo tego że program sam sprawdza błędy ,czytam swój post raz lub dwa dla dokładnego sprawdzenia. Chociaż program nie wykazał żadnego błędu. Widać po prostu że jest to pisane "na szybko". Mam nadzieję że nikt z osób upoważnionych do kierowania forum nie zrobi takiego błędu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda że nie wiem kto był autorem tej literówki. A nie chciałem pisać do wszystkich bo to by dziwnie wyglądało :P. A jeśli chodzi o przecinki to ja od zawsze piszę przecinek po spacji. Może to błąd może to nie ,ale nigdy nie widziałem żeby jakiś program zwrócił na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czepialstwo :)

 

Ja tylko dadam, że bardzo często nieco za długo trzymam Alt wciśnięty i często kończy się to podobnym "błędem" jak zrobił któryś z Adminów czy Moderatorów.

 

Tak na marginesie (bez obrazy dla TEQ!) - nie wiem czemu, ale jakos dziwnie dużo osób ma dysleksję, zwłaszcza w szkole, itd.

 

Ale nie ma co, wielu osób na wszelkich forach pisze z wieloma błędami ortograficznymi, wiele z nich razi, niektórzy - jak widzę - nie lubią chyba robic znaków interpunkcyjnych...

Zresztą, po cóż to piszę, skoro chyba wszyscy to zauważyli.

Szkoda tylko, że mało kto coś z tym robi :( .

 

 

**********

Żeby nie było, że nie robię literki "ć" - niestety nie mogę jej robic przez kombinację Alt+ C, coś się stało po przeinsalowywaniu Windowsa (mam Radeona i tam jako "Hotkey" była owa kombinacja, i coś sie widocznie narobiło). Nie wie ktoś przypadkiem, jak temu "zaradzic"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.