Skocz do zawartości

Phoenix RC problem


tadek041

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanko czy do symulatora Phoenix Rc potrzebny jest oryginalny nadajnik dostarczany z programem, bo po podłączeniu radia e sky nie wykrywa go w ogóle. Jest tylko cały czas napis please connect your phoenix Rc interface. Jak to podłączyć aby działało i czy jest to w ogóle możliwe ? Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie, trzeba miec oryginalny kabel z phoenix'a ktory jest jednoczesnie kluczem sprzetowym dla tego symulatora... nie obejdziesz tego kolego w zaden sposob, w kablu siedzi zaprogramowany PIC wraz z jakas elektronika... co ciekawe ten kabel w zaden sposob nie jest instalowany w windowsie... po prostu wklada sie go do portu USB, phoenix go wykrywa i sie uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dokładnie, trzeba miec oryginalny kabel z phoenix'a ktory jest jednoczesnie kluczem sprzetowym dla tego symulatora... nie obejdziesz tego kolego w zaden sposob, w kablu siedzi zaprogramowany PIC wraz z jakas elektronika... co ciekawe ten kabel w zaden sposob nie jest instalowany w windowsie... po prostu wklada sie go do portu USB, phoenix go wykrywa i sie uruchamia

Oj chłopaki, chłopaki... nie doceniacie polskich specmajstrów... Ja Wam powiem, że kabel z kluczem nie jest wcale koniecznością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, chłopaki... nie doceniacie polskich specmajstrów... Ja Wam powiem, że kabel z kluczem nie jest wcale koniecznością ;)

Problem w tym... iż na tym forum od dawien, dawna nie propaguje się kradzieży tak samo jak nie pochwala się przyznawania się do takich czynów.

 

Więc chłopaku, chłopaku... najpierw myśl, później pisz. (jeden z drugim zresztą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, chłopaki... nie doceniacie polskich specmajstrów... Ja Wam powiem, że kabel z kluczem nie jest wcale koniecznością ;)

Problem w tym... iż na tym forum od dawien, dawna nie propaguje się kradzieży tak samo jak nie pochwala się przyznawania się do takich czynów.

 

Więc chłopaku, chłopaku... najpierw myśl, później pisz. (jeden z drugim zresztą)

 

 

Kradzieży? a gdzie napisałem że ukradłem program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie doceniacie polskich specmajstrów...

tia... jeżdżących wciąż 20-to letnimi rozklekotanymi autami po płatnych autostradach za kasę z UE...

 

Ja za taki symek jak Phoenix z przyjemnością zapłaciłem, bo cena przystępna, updaty wliczone a teraz jeszcze nasi koledzy z Heli-team.pl zrobili polską wersję... A to jest kilkadziesiąt tysięcy linijek tekstu!!! Pokaż mi takiego "specmajstra", zazwyczaj w wieku 20-kilka lat, który przysiądzie i będzie miał 10% samozaparcia, aby coś takiego zrobić?

 

Więc tych specmajstrów nazwałbym raczej niezłymi kombinatorami i po prostu złodziejami, którzy zarobiliby znacznie więcej dzięki swojej wiedzy, tylko im się nie chce...

 

Porażające jest to powszechne przymykanie oczu na takie numery. Tak. Polak potrafi... Walczyć lub wciąż biadolić lub politykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.