Skocz do zawartości

hmmm elektryk pilne potrzebne pomysly


Lisu

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja sie wcale nie obrazam widac jeszcze za malo przeczytalem na forum :D:D ale to brak czasu i nie do konca jestem taki pocztkujacy :D mam na koncie pare spalinek i tym samym pare twardych ladowan teraz chce zaczac przygode z elektyrkami o ktorych jak widac malo wiem a co do ladowarki poszperam po czytam i decyzja za padnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec moj extrim II juz do mnie jedzie :D:D:D:D a co do sprzetu poczytalem poczytalem i doszedlem do wniosku ze nie ma co oszczedzac lepiej dolozyc i miec cos pozadnego i wybor padl na firme dulasky a konketniej na taki oto zestawik

http://nastik.pl/modele-akrobatek-700900g-p-1099.html

mysle ze to dobry wybor co myslicie :D:D

teraz tylko wypatruje listonosza z extrimem zeby moc zaczac skladanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa prosta a miejscami bardzo prosta.

Jednak oblot , to już inna bajka, i ja osobiście nie polecił bym E2 na pierwszy model w życiu, o ile nie masz kogoś do latania na kablu trener/uczeń.

Jeśli jednak nie masz takiej możliwości to

Oblot przy maxymalnie bezwietrznej pogodzie.

Start z reki po bardzo mocnym wyrzucie ,silnik o ciągu 800-900 g na pół gazu (nie więcej niż waga modelu.)

Stery 20stopni max a lotki w skrzydle 15 .

 

Ale musisz coś napisać o swoim lataniu ,nawet jeśli to tylko symulator inaczej trudno coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisalem i to nie raz nawet w tym temacie ze to nie jest moj pierwszy model :!: latalem do tej pory spalinka no teraz z przerwa 3 miesieczna bo bylem w angli :D:D i poprostu zamazyl mi sie elektryk cichy czysty maly na wypady wakacyjne zeby bylo czym polatac :D:D a pytalem tomku co sadzisz o tym zestawie

http://nastik.pl/modele-a...00g-p-1099.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.