Skocz do zawartości

Ignorowanie działów


karlem

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mnie, ciemniaka :oops: , oświeci, jak mogę włączyć ignorowanie działów?

Ostatnio mam mniej czasu i krócej/rzadziej na forum bywam; miewam komunikaty o 1000 nieprzeczytanych postów, a nie wszystkie działy mnie interesują - do części, jak długo na forum jestem, jeszcze nigdy nie zajrzałem, chciałbym je dodać do ignorowanych i posty w nich nie byłyby doliczane...

Jest możliwość blokady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez przypadek trafiłem na ten temat.

 

Karlem nie ma ignorowania działów ale za to możesz w szybki sposób pozbyć się z listy nieczytanych postów te, które Cię nie interesują.

Po tym jak klikniesz "Zobacz posty nieprzeczytane [999]" masz w kolumnie po lewej działy, klikasz na dział (np. giełda) a później zaznaczasz "Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane".

Na liście nieprzeczytanych masz już wszystko poza giełdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że też mnie denerwowała brak możliwości ignorowania wybranych działów, a na zmiany w skryptach trzeba by pewnie długo czekać, postanowiłem rozwiązać problem samemu. Stworzyłem skrypt do wtyczki Greasemonkey ( http://www.greasespot.net/ ), który integruje się ze stroną i automatycznie oznacza wszystkie ignorowane działy jako przeczytane. W tym momencie skrypt jest jeszcze w fazie testów. Działa na pewno w Firefox z Greasemonkey, w innych przeglądarkach nie mam pojęcia.

 

Po włączeniu opcji ignorowania wygląda to tak:

 

Dołączona grafika

 

Dla chętnych mogę przesłać skrypt do testów, zanim pojawi się na userscripts.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.