Skocz do zawartości

Pytanie o wyposażenie do modelu typu ESA


juras_p@op.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do modelu w skali ESA da się wstawić aparaturę o cessny 480 od pelikana?

Nie widzę przeszkód, jeśli tylko latasz w miejscu, gdzie jesteś pewny, że nie ma zakłóceń to jak najbardziej. Drążki są trochę mało precyzyjne, ale idzie się przyzwyczaić.

chciałbym spróbować sił w akrobacji, a zdaje się, że te modele są świetne do tego. A do tego są ładne i tanie.

Nadają się na pewno, ale czy świetnie...nie jestem pewien. Jak się zdecydujesz to koniecznie zrób ster kierunku. ESA w zdecydowanej większości nie mają, ale jeśli chcesz na prawdę pokręcić to jest niezbędny.

Czy ładne? Zależy jak kto wykończy :) a tanie są rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z wykonaniem steru kierunku nie powinno być większego problemu. Widziałem na kilku waszych fotkach i filmikach, że zawody kombatów, to świetna zabawa, ale nawet nie wiem, czy w mojej okolicy jest ktoś, kto by się tym "bawił" No właśnie, gdzie na forum znaleść ludzi ze swoich stron okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do akrobacji esa-podobne lepsze są modele z cyber-fly np Zlin (zobacz w malowaniu grupy Żelazny) czy też SU 26

>>>>>>>>>>> ZLIN <<<<<<<<<<<

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Kombaty ESA mają inne profile choć i na nich można jak pisze Qba polatać ze sterem kierunku.Jak się nauczysz to i WWI zrobisz lot na noży czy zawis co było widać w Łasku na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.