Skocz do zawartości

Mikołaje na motorach 2010


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

No jak już wspomniałem o 8 rano w niedzielę zadzwonił rzecznik prasowy

Mikołajów na motorach z prośbą o jakieś filmiki z powietrza więc załadowałem się z przemasem i pojechaliśmy

Pogoda masakryczna śnieg padał prawie cały czas z małymi przerwami wiatr to masakra

Jako że mieliśmy przepustkę medialną mogliśmy wjechać wszędzi więc staneliśmy na samym przodzie a ludzie mało nas zjedli więc musiałem przestawić auto co nie było łatwe bo miejsc brak

Jak już wróciłem motory prawie przejechały więc wjazdu nie ma

Myślę że jak na taką straszną pogodę mój gimball zdał egzamin

[vimeo]http://vimeo.com/17496735[/vimeo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kefir gratuluję!

 

Nie widać wibracji. Wpychasz się tam gdzie zwykłym ludziom nie wolno :D Robisz niezłe show. Pewnie lepsze niż te mikołaje co widać po tym gdzie ludzie patrzą :D

No i co najfajniejsze to to że ludzie zaczynają machać do kamery. Wkrótce każdy będzie Cię rozpoznawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym Wpychaniem tam gdzie innym nie wolno to uważaj bo mnie zaraz tu objadą o nie przestrzeganie bezpieczeństwa

Gimbal na prawdę dawał radę w tej pogodzie

A co do kiwania to zgadza się teraz machają od razu czego na początku nie było miałem nawet takie zdarzenie że podeszła do mnie kobieta i pyta czy to też będzie na oczamiptaka.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.