Skocz do zawartości

Yak 55 od Pawła Wojtaszki


jakuban

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu dostałem śliczny zestaw ciętych najostrzejszym ostrzem laserowym części Yaka 55 autorstwa Pawła Wojtaszki. Złożenie tego wszystkiego all zusamen zajęło mi jakieś 5-6 godzin, elementy pasują idealnie, konstrukcja przemyślana.

 

W środeczku:

-Pulso 2300kv

-4x D05010MG (nigdy wcześniej nie miałem tak doskonałych serw)

-10A mystery

-2,4 JR

Waży 143g z baterią 2s 360mah.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak dokładnych danych jak rozpiętość nie znam:) KONSTRUKTORZE GDZIE JESTEŚ??!!

 

Model nie jest odchudzany żaden sposób, mało kleju - to klucz do dobrej wagi:)! A tak na poważnie to u mnie wszystkie modele z dwoma serwami mniej więcej tyle ważą. Trochę depronów już mam za sobą, może to kwestia własnej techniki, sam nie wiem?

 

Serwo małe i lekkie, koło 6g. Ważne że jest potwornie szybkie i precyzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem kilka płyt depronu 100g ale już nigdy więcej. Niesamowicie kruchy. Depron który biorę z modelarni jest bardziej "elastyczny" i nie każde uderzenie kończy się złamaniem, tamten nie wytrzymywał najsłabszego kontaktu z ziemią... Pewnie to trochę subiektywna ocena, tym bardziej że wyciąłem z niego kilka Sultimatów, którymi też źle mi się latało, więc wszystko było na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem kilka płyt depronu 100g ale już nigdy więcej

Zamowilem "depron aero", a nie extrupor- wiekszosc zestawow na rnku jest z niego robiona- donuts models, silhouette art, angel wing designs, wiec cos w tym musi byc. a 10g na modelu to spory zysk jednak.

 

 

Zważyłem swój depron 124cm x 80cm i waga wychodzi w granicach 110gram.

To miales chyba szczescie- takiego lekkiego depronu u nich nie spotkalem przez ostatnie 2-3 lata. No nic. Czekam az mi przysla moj nowy :)

 

uciagu..

nie uciągu, a momentu. Uciąg to ma holownik, a nie serwomechanizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój latał na hali. Całkiem fajnie nawet. Film zmontuję lada chwila, właśnie składam 2 model, z nieco innym wyposażeniem.

 

Ten którym latam teraz:

 

Neu Neutrino

TGY 10A ESC

Corona RP4S1 35mhz

3x BMS-306BB

2s 360mAh

 

140g

 

Ten którego składam:

 

Pulso 2203/34

TGY 10A ESC

Corona RP4S1 35mhz

3x BMS-306

2s 360mAh

 

Nie wiem jeszcze jaka waga wyjdzie :)

 

Kuba, jakbyś powiedział że nie będziesz robił podłużnic na górze, to bym go domalował do końca, a tak zostało niedomalowane...

 

Rozpiętość - 800mm

Długość - 830mm :)

 

Co do wagi - mój osobisty też waży ok. 140g. Dobra partia depronu była :) Znaczy extruporu...

 

Chce ktoś? Zamówienia na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I posypały się pytania na PW. W odpowiedzi na jedno z nich: model jeszcze nie latał na hali. Tylko w domu. Po salonie lata dobrze. Czy wisi? Wisi. Obecnie pod sufitem u mnie w pokoju, dla bardzo niecierpliwych mogę nagrać film :wink:

To dawaj ten filmik :D Może znowu się skuszę ,skoro sezon halowy.

Mój Piaget (205 g) już wysłużony,przelatany,wylatany :) depronu jeszcze nie "kretowałem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.