Jump to content

Jakie śmigło dobrać


NeK6683

Recommended Posts

Witam

 

Posiadam silnik Mystery D2632-3000 lecz nie wiem jakie będzie najlepsze śmigło do tego silnika model waży ok 1kg ( sam akumulator waży 0.5 kg ale to NiMh ) i nie wiem jakie będzie najlepsze. Prosiłbym od razu jakieś propozycje kołpaków (chyba tak się te mocowanie nazywa) do niego. Posiadam aktualnie śmigło z zestawu z modelem ( nie znam jego wymiarów itp )

Link to comment
Share on other sites

Mam zamiar zakupić lepszy silnik w przyszłym roku a dokładniej ten: http://allegro.pl/bezszczotkowy-silnik-lotniczy-3f-c3536-aeolian-i1357904976.html

lecz na razie muszę sobie poradzić z Mystery'm. Zakupie te śmigło co Pan podał. Lecz co z kołpakiem ( mocowaniem ) do niego D2632 ma ośkę 2.3 mm więc ciężko będzie dopasować jakiś. Obecnie mam prowizorycznie zamontowane śmigło z otworem 3mm na tą oś.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie, kolega ma tylko silnik Mystery D2632-3000. A jak zdecyduje się na inny ,to pomysli o pakiecie. To były tylko propozycje silnika na przyszłość ,opierając się na jego chęci zakupu w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

Piotrek9932, no nie do końca za rok miałem na myśli 2011 tak Luty Marzec a, co do chińskich silników to może jakiś link do takiego sprzęty bo nie jestem na tyle zaawansowany w modelarstwie aby rozpoznać taką różnice.

Cimek, dokładnie ;) pakiet od samochodu 7.4V widoczny na moim awatarze. Rozglądam się za pakietem Li-Po lecz z ładowarką gorzej.

 

Przed świętami nic nie kupię do modelu bo wiadomo prezenty trzeba skołować.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.