Skocz do zawartości

Silnik C2830/14 KV850 - Problem


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam taki silnik : http://abcrc.pl/p/9/528/silnik-c2830-14-kv850-silniki-elektryczne.html

 

Do tego tak:

Reg TP 18 A

Pakiet 1800 2s

No i tak : silnik bez problemu latal w kilku modelach z tym samym reg i pakietem.

Ostanio mialem lądowanie w śniegu, wszystko Ok,polatalem jeszcze chwile ,silnik stanąl i tylko drgał.

Ok,poszedłęm do domu,wysuszylem suszarką ,wszystko było niby Ok,ale silnik przy zbieraniu się zadrgał kilka razy ( Ok 2 s ) i dopiero wtedy się 'rozpędzał'

Dzisiaj rano wstalem,ze akurat miałem krótkie kabelki w reg,potrzeboweałem troche dluzych,to wlutowalem nowe,podłączam silnik,a on tylko drga ,nic więcej.

Nie ruszy...

No to rozkręcam silnik,kabelki od uzwojenia nie pourywane ,magnesy na swoim miejscu,zadnego syfu w środku, uzwojenie nie przypalone ,wszystko wydaje się być Ok,ale na wszelki wypadek odciąłem kable tuż za uzwojeniem i wymieniłem na nowe ( a może akurat ktoryś był przerwany/przepalony w środku )

 

No i wymieniłem ,składam wszystko i nic.

Jak podlączam silnik,to serwa działają ,silnik 'pika' ale nie kręci.

Już sam nie wiem,może to być wina silnika,czy np spalony regulator ,czy cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.