Skocz do zawartości

Witam


stan_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów Modelarzy,

Miło mi dołączyć do tak zacnego grona osób. Modelarstwem lotniczym zajmuję się już prawie 30 lat, szczególnie budową dużych makiet samolotów RC. Z tego powodu chętnie wymienię opinie i poglądy dotyczące naszego hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że opisy, albo chociaż same zdjęcie Twoich makiet przedstawisz nam na forum. To jest przecież kwintesencja modelarstwa! Czekam z niecierpliwością :-)

 

O poglądach dotyczących stricte samego hobby lepiej się nie wypowiadać bo budzi to duże, niepotrzebne emocje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję, że opisy, albo chociaż same zdjęcie Twoich makiet przedstawisz nam na forum. To jest przecież kwintesencja modelarstwa! Czekam z niecierpliwością :-)

 

O poglądach dotyczących stricte samego hobby lepiej się nie wypowiadać bo budzi to duże, niepotrzebne emocje ;-)

Bardzo proszę, mam zdjęcia...

 

Dołączona grafika

 

Mam też wyraźne poglądy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.