Jump to content

moduł dzwiekowy


krzysiek.riese

Recommended Posts

Witajcie Panowie

Mam problem buduje od dłuższego czasu pewien model pewnego samolotu, (relacja ukaże się w stosownym czasie) i mam problem ponieważ planowałem zabudować w nim napęd spalinowy i wychodzi na to ze 4T ASP 15cmm nie wejdzie pod maskę mi... - porostu zawory by musiały przestawać a to dyskwalifikuje projekt, 2 T by z kolei wszedł lecz ten dźwięk w ogóle nie pasuje do tego modelu i doszedłem do wniosku ze jedynym racjonalnym rozwiązaniem by był napęd elektryczny i moduł dźwiękowy.

 

kiedyś tu na forum czytałem relacje i namiary do sklepów gdzie takie moduły kompletne można nabyć ale przeleciałem wszystkie strony z wynikami z opcji szukaj i nie znalazłem. mógł by mi ktoś pomóc.?

generalnie stoję w kropce z budową z tego powodu dlatego proszę o szybka pomoc.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

Link to comment
Share on other sites

Z mego linku to każda pozycja jest niezalezna od drugiej ale to chyba proste układy. Natomiast z hobbycity wydaje się, że koszta sa znaaaacznie większe bo to chyba jakby zestaw z rożnymi odrębnymi elementami(?)

Link to comment
Share on other sites

Z linku Fokkera masz gotowe układy z zaprogramowanym dzwiękiem. Jeden jest z gwiazdowwym (rotary) drugi to dzwięk silnika "merlin". Układ z UH to kilka komponentów, jeden to płytka z zamięcią, do tego potrzebujesz wzmacniacz (amplifier) . Układ możesz programować z komputera i wgrywać głosy różnych silników. Pliki z dzwiękami dostępne są na strnie producenta.

 

bartek

P.S.

Zajżyj jesscze tutaj.

http://www.benedini.de/Home_D/home_d.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.