Skocz do zawartości

Dalotel DM 165


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu ( a będzie ładnych parę miesięcy) rozpocząłem budowę takiego modeliku. Jest to model amatorskiego samolotu akrobacyjnego Dalotel DM 165. Model napędzany będzie silnikiem Os Max 46 FX. Rozpiętość 1500 mm, długość bez kołpaka trochę ponad 1200 mm, waga na razie nieznana. Prace powoli idą do przodu, pewno na wiosnę się ten wynalazek ulotni. Plany modelu będą dostępne za pośrednictwem Modelarza, ale pewno nie wcześniej niż w drugiej połowie następnego roku ( się po prostu jeszcze rysują). Parę fotek jak to wygląda:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jędrek - model miałem (był z zestawu) ale ... jeden błąd pilota i model skretowany. Muszę powiedzeć, że ma wspaniałe własności aerodynamiczne. Napędzałem go silnikiem 4T Saito 72 (12,5 ccm). Latało się nim świetnie - posłuszny w powietrzu. Błąd popełniłem podczas podejścia do lądowania bez silnika ("zwalił się"). To była wielka strata.

Archiwalne fotki możesz obejrzeć na mojej stronie (dział: "moje modele").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.