olo Posted July 16, 2007 Posted July 16, 2007 Film nagrałem na zlocie w Pile chyba z ostatniego zlotu tzn. z 2005 roku . http://pl.youtube.com/watch?v=O6uzFbn7-p8 Oczywiście była też Mucha
Marcin Posted July 16, 2007 Posted July 16, 2007 Na początku myslałem, że chodzi o odrzutowego Orlika, a tutaj takie zaskoczenie. Pięknie się unosi.
rabbitlkr Posted July 16, 2007 Posted July 16, 2007 o odrzutowego Orlika zdaje się, ze turbośmigłowego;) a co do szybowca to imponująco sie prezentuje...
Marcin Posted July 16, 2007 Posted July 16, 2007 Fakt, cos mi się pomieszało. Dzieki za sprostowanie.
motyl Posted July 17, 2007 Posted July 17, 2007 nie oglądałem filmu (gprs) ale w tym roku na Żarze CAT miał swojego oblatywać
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.