Skocz do zawartości

Budowa Modelu


lesiulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Gadał dziad do obrazu... :roll:

 

Matrikowi chodziło o grubość, tylko zapomniał o tym wspomnieć i wyszło dzikie połączenie.

 

Oczywiście możesz podgrzać suszarką. Będzie nieco elastyczniejszy.

Inny patent to oklejenie taśmą samoprzylepną. Pianka nie będzie tak bardzo pękać przy naginaniu, jak bez taśmy. Po prostu oklejony depron inaczej rozkłada siły nacisku. Robi się coś w rodzaju kompozytu. Po zastygnięciu kleju, taśmę można zdjąć, albo zostawić np. do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli to mam z głowy :P

teraz następne pytanie czy jeżeli nagnę znacznie projekt i wrzucę co modelu turbine gdzie powinien być silnik z śmigłem to statnie się coś z aerodynamiką czy coś? chodzi o to że chce wyciąć minimalnie większe boczne sciany tak aby zmieściła się tam turbina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, boże jak by to Ładziak napisał grzecznie. Czytaj fora, informacje na temat modeli, środka ciężkości. Zbudujesz model, wsadzisz samą turbinę z regulatorem i będziesz później myslał gdzie umieścić pakiet aby środek ciężkości był prawidłowy. Tak szczerze z Twoim tokiem myślenia i rozumowania ciężko widzę tego jeta zbudowanego EN

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym sZacunkiem Cimek ale kur*a ma* jak nie chce odpowiadać to sieć ciho bo się nie pytam o mój tok myślenia tylko o zupełnie inna rzecz wiec jak nie chcesz odpowiadać tylko któryś raz z rzędu będziesz mi mówił jaki ja to jestem głupi ze buduje jeta a co ci do tego chłopie ? Jak nie odpowiadasz na moje pytania to nie pisz wcale przynajmniej inni użytkownicy przekazuja mi te informacje w inny milszy sposób a nie wyzywaja mnie rozumiesz ?

 

A po drugie jest to temat o nazwie :Od czego zacząć ? Wiec mam prawo pytać się jak się wkłada baterie do bilota czy gdzie są skrzydła w samolocie wiec nie wyjeżdżaj z takimi tekstami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dział od czego zaczać? i co tuu robi jet?? :D

 

Sorry ale zadajesz takie pytanie że,dziwne że ty chcesz jeta budować.Każdy by chciał od razu latać odrzuowcem kilkaset km/h,ale uwierz mi bez podstawowej wiedzy ty prędzej kogoś zabijesz(jeżeli ten jet poleci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie rozwaliles co mnie obchodzi ze każdy z was latał jakimiś Toto czy wicherek ? Róbcie sobie nawet latawce ale jak zadaje pytanie dotyczące jet-a to wy mi opowiadacie o jakiś toto;| Jak bym chciał wybudować jakiś śmieszny model to by się pytał o wiecherka tak? A nie o jeta no bez jaj teraz to już wy nie czytacie co pisze.

 

Pod tematem ;Od czego zacząć pisze wyraźnie ze mogę zadawać najdziwniejsze pytania wiec jak nie chcecie odpisywać to proszę bardzo nie piszcie.Widzę ze są tu poważni ludzie z którzy z chęcią pomagają a nie gadają o dupie marynie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.