Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w przypadku 5245MG muszę się zgodzić z tym, że może nie dać rady na dłuższą metę. Po 2 sezonach latania w 2,3kg modelu, latania bardzo ostrego (model Alchemique'a, Haikong 55SP dobrze wszystkim znany z filmów na forum), serwo padło - w obudowie wyrwało się mocowanie osi przekładni. Sam tą obudowę zmieniałem. Chcę tu jednak podkreślić - sam tych serw nie używałem, więc nie wiem co mogą znieść, wiem co się stało z tym konkretnym. Może to był trefny egzemplarz - więcej ich przez ręce nie przepuszczałem, więc podaję ten konkretny przykład jako fakt. Nie uznaję się za specjalistę w 3D, ale doświadczeniem się podzielę z chęcią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Akurat w przypadku 5245MG muszę się zgodzić z tym, że może nie dać rady na dłuższą metę. Po 2 sezonach latania w 2,3kg modelu, latania bardzo ostrego (model Alchemique'a, Haikong 55SP dobrze wszystkim znany z filmów na forum), serwo padło - w obudowie wyrwało się mocowanie osi przekładni. Sam tą obudowę zmieniałem. Chcę tu jednak podkreślić - sam tych serw nie używałem, więc nie wiem co mogą znieść, wiem co się stało z tym konkretnym. Może to był trefny egzemplarz - więcej ich przez ręce nie przepuszczałem, więc podaję ten konkretny przykład jako fakt. Nie uznaję się za specjalistę w 3D, ale doświadczeniem się podzielę z chęcią :)

Daj spokój, jak sami się nie przekonają to nie uwierzą. Szkoda nawet pisać już na forum bo to niema sensu, czas zejść na bok i ustąpić "mądrzejszym".

 

Co do Veloxa, model ma już zamontowane serwa, czas zaprojektować i wyciąć cnc dźwignie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Projekt czekał ciągle na maskę i szybkę której wykonaniem miał zająć się Sławek. Niestety z powodu zmian zawodowych nie był w stanie się z tego wywiązać, zostałem zmuszony zabrać sprawę w swoje ręce :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jutro pomaluje ją na czarno :). Zostało wykombinować kabinę. Waga tego co na zdjęciach 1125g. Jest szansa na 2.1kg do lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Szykuje się do oklejania swojego modelu (extra 300 z zestawu P. Mirka)

Chciałem zapytać się o pokrycie czy to oracover czy coś innego.

Super kolorek i właśnie takiego szukam.

Jeszcze jedno pasy też oracover czy może jakiś inny magiczny sposób??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.