bogdan o Posted July 18, 2007 Posted July 18, 2007 Jestem tu po raz pierwszy,więc serdecznie witam.Nazywam się Bogdan Ołownia.Jestem emerytem i od kilku lat spełniam swe młodzieńcze marzenia o lataniu.Wtedy nie było czasu i pieniędzy.Teraz nie ma tylko pieniędzy.
mammuth Posted July 18, 2007 Posted July 18, 2007 Wazne, ze sa checi i czas. Witamy serdecznie :jupi:
Rob Mc Fly Posted July 18, 2007 Posted July 18, 2007 Witaj . Jako emeryt jesteś panem sytuacji :wink: . Masz dużo czasu, a niektórzy twierdzą, że czas to pieniądz :devil: . Życzę dużo radości z realizacji młodzieńczych marzeń.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.