Skocz do zawartości

Pilnie potrzebuję pomocy w programowaniu regla turnigy 30A


sionziom

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo pilnie potrzebuję wyjaśnienia jak krok po kroku zaprogramować regulator plush 30A.

Gdy włączam nadajnik a potem wpinam pakiet do regla to zaczyna piptać i programowanie się włącza. Jak coś pomacham drążkiem gazu to potem mi silnik wariuje i śmigło się kręci raz w jedną raz w drugą. Proszę o szybką pomoc ponieważ chciał bym polatać bo właśnie dotarły do mnie części. z góry dziękuję.

 

pakiet na którym latać chcę to Turnigy 2200mAh 3s1p lipo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to regulator lotniczy jednostronny do bezszczotkowców. I jako tako dam rade zaprogramować (trochę popróbowałem z tym i wychodzi)ale pojawia się taki problem że jak daję gazu to silnik się obraca raz w jedną raz w drugą stronę tak że nie łapie obrotów tylko jeden obrót np. w lewo stopuje obrót w prawo itd. i wczoraj wieczorem udało mi się jakoś normalnie go włączyć że kręcił normalnie i mocno wiało a teraz się kręci powoli i tak wariuje. Proszę o pomoc. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.