Skocz do zawartości

hitec optic 6-ustawianie 6 kanalu


tprudzic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w aparaturze hitec optic 6 ustawic zeby prawy suwak - hovering throttle volume (ewentualnie przelacznik sw4) sterowal kanalem 6?

 

latam elektroszybowcem elektro junior s i 5 kanalow mam ustawionych do sterowania tym modelem(1,5-lotki, 2-sw, 3-silnik, 4-sk). zostal jeden wolny kanal ktory chcialem wykorzystac do obracania kamery uzywajac wlasnie wspomnianego wczesniej przelacznika/suwaka.

czytalem instrukcje ale jakos nie potrafie sobie z tym poradzic, nie wiem jak to poustawiac zeby miec kontrole nad serwem podlaczonym do 6 kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz - skoro masz klapolotki, to jedną lotke masz podłączoną pod 1 a drugą pod 6 kanał z tego co pamiętam. Przy 1 i 5 kanale są zwykłe lotki z wychyleniami różnicowymi (ADIF).

mam na kanale 1 i 5 ustawione lotki z wychyleniem roznicowym. a ten suwak skonfigurowalem tak ze jak go przesuwam to lotki obie ida w dol(nie pamietam co to za funkcja byla, moge to sprawdzic pozniej), ciagle moge poruszac lotkami gdy obie sa wychylone w dol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na kanale 1 i 5 ustawione lotki z wychyleniem roznicowym. a ten suwak skonfigurowalem tak ze jak go przesuwam to lotki obie ida w dol(nie pamietam co to za funkcja byla, moge to sprawdzic pozniej), ciagle moge poruszac lotkami gdy obie sa wychylone w dol.

Masz ustawioną funkcję klapolotki. Wyłącz ją i zgodnie z instrukcją postępuj by aktywować klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.