Skocz do zawartości

Problem z pakietem?


szewo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z pakietem LiPol 4100mAh 11,1V - RC System. Naładowany równomiernie i zmierzony balancerem zachowuje się dziwnie w modelu. Po kilkudziesięciu sekundach pracy przy mocy >50% następuje nagle odcięcie zasilania. Zejście z gazem do zera i ponowne dodanie gazu sprawia, że znowu mam obroty i regulator pracuje OK.

 

Pakiet mam zamontowany w specjalnym uchwycie. Wydaje mi się, że kiedyś stanowił bardziej regularny graniastosłup. Czy tak wygląda spuchnięty pakiet i czy to może być przyczyna?

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To JEST spuchnięty pakiet. Najlepiej by było się go po prostu pozbyć bo wygląda na to, że wszystkie cele są spuchnięte. Przyczyną może być za głębokie rozładowanie (poniżej 2,8v na cele jest krytyczne) albo przeładowanie. NIE lataj na nim bo może się zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.