Skocz do zawartości

Akrobat Hirundo - relacja z budowy


tede1408

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kamil, chyba nie czytałeś całego wątku. Model lata, ale nie tak jak chciałem. Planyje zrobienie nowych skrzydeł z innymi lotkami bo myślę że to ich wina że jest taki trudny w utrzymaniu go w pionie. Jak na razie schowałem go do szafy. Kiedy zdobędę doświadczenie, dowiem się co jest nie tak.

Już na warsztacie mam 3 modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model lata, ale nie tak jak chciałem. Planyje zrobienie nowych skrzydeł z innymi lotkami bo myślę że to ich wina że jest taki trudny w utrzymaniu go w pionie.

yyy chyba POZIOMEGO. A i czy latales czyms wczesniej, czy tylko tym badziewiakiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Rob dalej takie modele a nigdy nie polatasz niczym swoim poza symulatorem.

Zostaw w spokoju modele ponizej 1m rozpietosci i zrob cos z planow , a nie trac czasu na cos do czego nie masz wystarczajacej wiedzy ani umiejetnosci aby tym latac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.