Skocz do zawartości

Akrobat Hirundo - relacja z budowy


tede1408

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Naucz się mierzyć ,lub zmień linijkę.Jakim cudem krawędź natarcia jest krótsza od długości skrzydła przy zbieżnym skrzydle?

Przepraszam ale mierzyłem to na szybko i miary mi się pomyliły.

Zamiast 21,5 ma być 22,5

 

 

pakiet to Desire power 7,4v 360mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik jest ustawiony prosto.

skrzydła też są ustawione równolegle do osi modelu

Cos mam takie wrażenie, że ten model będzie lepiej kręcił beczki niż chce tego jego własciciel :devil:

a co mają beczki do skłonu silnika?

A to, ze momet obrotowy (jak to zwał tak zwał) robi swoje;p przy takiej rozpietosci tej mocy silnika model bedzie się sam obracał... Paweł i ty tego nie weisz... :devil: albo ja coś pochrzaniłem :? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochrzaniłeś albo źle cie zrozumiałem :wink: moment od śmigła faktycznie będzie obracał modelem ale skłon silnika nie ma ta to wpływu

tede

jeśli ten model tak bardzo ci się podoba (moim zdaniem nie ma się czym zachwycać) odłóż go na półkę bo poleci w jedynym słusznym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam gdzie latać bo wszędzie śniegi

To wlasnie jedyny sluszny moment na oblot. Jest szansa ze model przezyje pierwsza krakse. Na hali polegnie - ide o zaklad. Na zewnatrz, jest szansa ze bedziesz mial czas na reakcje a dodatkowo snieg zamortyzuje upadek. Latanie na hali nie jest takie proste. Nawet jesli na polu potrafisz latac w kwadracie duzo mniejszym nisz obrys hali. Sciany powoduja ze wnetrze wydaje sie znaaaacznie mniejsze ;)

Zreszta ten model definitywnie nie jest na hale ..No chyba ze na Hale Ludowa :D:D:D:D.

Jak chcesz go miec i nie rozbic to probuj wlasnie na zewnatrz. Na hali nawet jesli bedzie chcial latac to nie zdazysz go wytrymowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochrzaniłeś albo źle cie zrozumiałem :wink: moment od śmigła faktycznie będzie obracał modelem ale skłon silnika nie ma ta to wpływu

tede

jeśli ten model tak bardzo ci się podoba (moim zdaniem nie ma się czym zachwycać) odłóż go na półkę bo poleci w jedynym słusznym kierunku

O to mi sie właśnie rozchodziło ;p... Sam wiesz, że ja raczej na szybowcach sie znam a nie na samolotach :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Trochę mozolnie lata i trudno go w poziomie utrzymać.

Nieudana konstrukcja, ale wytrzymała. tylko śmigło złamałem.

 

Już pracuje nad nowym modelem

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=361942#361942

:D :D :D :D mówiłem, ze nie poleci ;p A ty chciałeś taką cegłą na hali latać :? i co i :ass:

Mam nnadzieję, ze przyszły model lepiej latać bedzie. a i moja rada... zostaw mikro modele!!! je trzeba umieć robić. Zrób sobie Toto-0 albo Toto-7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.