Wojtek Posted July 24, 2007 Posted July 24, 2007 Hej. To mój pierwszy post na tym forum mimo, że czytam je od początku, kiedy powstało. Nazywam się Wojtek i mieszkam w Słupsku. Modelarstwem zaraziłem się jeszcze w szkole podstawowej, ale dzięki kolegom z Aeroklubu Słupskiego, do dużego modelarstwa RC wróciłem w 2003 roku. Na razie mam przymusową przerwę do końca tego roku bo siedzę w Iraku. Pozdrowienia dla wszystkich z gorących piasków pustyni;-)
Tomek Posted July 24, 2007 Posted July 24, 2007 Gratuluje w wytrwałości bycia Galem Anonimem. Witaj na forum :rotfl:
motyl Posted July 24, 2007 Posted July 24, 2007 Witaj Na razie mam przymusową przerwę do końca tego roku bo siedzę w Iraku. Ale aktualnie jesteś w Polsce ??
Wojtek Posted July 24, 2007 Author Posted July 24, 2007 Nie, teraz stukam do Was z Iraku;-) Do Polski wracam około 15 -20 grudnia.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.