Skocz do zawartości

Butelkowa kabinka


rkajor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem w trakcie komponowania nowego latadla, za sprawa Marka R. stalem sie szczesliwym posiadaczem IAR'a 80 (rumunski mysliwiec WWII) bedzie to ESA jednak chcego troszke przyozdobic. Zrobilem butelkowa kabinke ale nie bardzo wiem jak naniesc na nia linia laczenia elementow

 

Dołączona grafika

http://ifotos.pl/img/iar-kabin_hhepxrr.jpg

https://picasaweb.google.com/rkajor/IAR#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Folia ploterowa samoprzylepna o odpowiednim kolorze . Większość z nas latająca w spalinach używa właśnie takiej .

Ale robicie to z powodu właściwości paliwa nitro, w działaniu na różne materiały. W ESA nie ma tego problemu.

 

Na upartego może być nawet taśma maskująca np. Tamiya o szerokości 1-2mm i maźnięta czymś kolorowym lub nieco ciemniejszym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję Cię - bardziej z lenistwa :mrgreen: . Kopyto powinno mieć naklejone paski podziału kabinki i po wytłoczeniu pomalowane od środka aby nic się nie ścierało . No ale takie jest życie , że zawsze COŚ nam umknie z takich detali przy wykończeniu modelu. :wink: . Oczywiście WODOTRYSKI w ESA mile widziane ale nie konieczne :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w konkursie na ESA masz model (Iar 80) PawłaG chyba ma fotkę kabinki jak nie to ja ci podeśle. Bardzo ładnie prezentuję się z kabinką Pawła. Przyłożył się do tego modelu i bardzo ładny mu wyszedł i kabinka tej konstrukcji dodaje mu po prostu uroku:P edit na zdjęciu jeszcze nie oszklona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.