Skocz do zawartości

depron


cacu24

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo za odpowiedź swormułowaną także ją rozumiem. Panie moderatorze jak mam zmienić ten temat bo poprawić temat tak jak ktoś(lub szersze grono osóB) chce jest trudne bez jakiś sugestii konkretów itd.

A regulamin czytało się?

 

Ro. IV p. 3

3. Zastanów się dobrze nad nazwą swego tematu.

Źle nazwane tematy (temat nie będzie zawierał w treści problemu, teksty typu "jestem nowy", "pomocy", "problem") będą natychmiast kasowane.

 

A gdzie masz w tytule "treść problemu"?

 

Wiem, ze jak każą czytać dużo tekstu to mózg się grzeje... Ale sugeruję jednak poczytać tę opowieść ze strony głównej, którą ponoć zaakceptowałeś. A skoro tak to zachowuj się jak tam jest napisane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cacu ,skoro masz w podpisie

"koło modelarskie w Lachowicach - najlepsze w Małopolsce!!"

to nie bardzo rozumiem co Ty kombinujesz po forach?

poprostu idź i pogadaj z instruktorem i nie będziesz miewał dziwnych pomysłów.

Jak na razie moi" chłopcy" nie kombinują na forum ,raczej wolą pogadać ze mną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest o depronie mam pytanie: gdzie można dostać depron w Białymstoku, w rozsądnej cenie, nie w ilości hurtowej? Sprawdzałem już w komforcie nie mają 6mm a 3mm jest paczkowany po kilkanaście arkuszy. :(

Jeśli znacie jakieś działające markety budowlane poza leroy merlin podacie nazwy lub adresy? Będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michniu - otwierasz książkę telefoniczną "Panorama firm" (jest do wglądu, na każdej poczcie, uprzedzając pytanie). Otwierasz na haśle "panele podłogowe". I spisujesz sobie adresy sklepów. Wszędzie będą mieli izolację do paneli, czyli właśnie nasz "depron".

 

Poza tym, kup od razu całą paczkę. Jeżeli popełnisz błędy np. w budowie lub będziesz potrzebował naprawić model po uszkodzeniu, to zapas materiału się przyda. I nie będziesz musiał ciemną nocą lecieć po jeden arkusik pianki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.