Skocz do zawartości

Kamerka breloczek


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

Tak króciótko mam pytanie.

Kupiłem właśnie ten wynalazek i mam pytanko co do instrukcji obsługi. Dostałem bez.

Klikam w te dwa przyciski. Jeden jest "power" (włącz - wyłącz) drugi nagrywanie. Jednak jak klikam nagrywanie to robi mi wyłącznie fotki. Jak dłużej go przyciskam to diodka sygnalizacyjna gaśnie. Jak się wchodzi w funkcję nagrywania filmów ?

I drugie pytanko jak ustawia się datę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

czesc

krotka instrukcja :)

gdy jest włączona kamera dioda świeci się stale

jak raz wciśniesz dioda gaśnie na chwile i zapala się (zostało zrobione foto) a jak dłużej przytrzymasz to dioda zamiga około 3 razy i zgaśnie (nagrywanie filmu jest rozpoczęte i dioda zgaszona) ponowne wciśnięcie tego samego przycisku spowoduje zatrzymanie nagrywania i zapali się dioda

oto całą instrukcja

a datę możesz zmienić programem z linku tam jest program i sterowniki do kamerki tak aby działała jako webcam http://chomikuj.pl/spad_wawa/Webcam+Driver+C8+VID+04FC+PID+3058+EKEN+D006+SunPlus+9-14,364601174.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.