Skocz do zawartości

Kawasaki KI 61 -EPA - Dylemat


Thonni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink:

Parę tygodni temu mój Tata zakupił sobie KAWASAKI KI 61 -EPA ze sklepu Cyber-Fly

Model prawie ukończony prezentuje się następująco 8)



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Pytanie do kolegów jak umiejscowić pakiet aby się nie przesuwał :?: :roll:
Oto kilka zdjęć wnętrza kadłuba

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Będę wdzięczny za jakąkolwiek poradę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na rzepie. Po pierwsze nie będziesz skazany na jeden typ pakietów, bo będzie go można dowolnie przesuwać. Tylko daj możliwie jak największy, żeby nie było problemu z samoczynnym przesuwaniem się podczas akrobacji.

 

P.S. Całkiem ładnie Ci to wyszło, na których zawodach będziemy go mogli zobaczyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej pólwręgę z epp coby pakiet na wcisk wchodzil , ja mam tak w f4u i foce i jest ok. Pakiet ani drgnie czy się przesunie w locie , a swoją drogą gdzie owiewka na silnik? ;) model piękny ale ten przodek trochę psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą gdzie owiewka na silnik? ;) model piękny ale ten przodek trochę psuje.

Pisałem że

Model prawie ukończony prezentuje się następująco 8)

 

P.S. Całkiem ładnie Ci to wyszło, na których zawodach będziemy go mogli zobaczyć? :D

To nie mi tak wyszło, tylko mojemu Tacie 8) Więc dla niego oklaski za ten efekt 8)

 

Kiedy oblot ? może nawet w tą niedziele jak pogoda pozwoli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.