Skocz do zawartości

Cap 10b próba realizacji spalinowych marzeń :)


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów chciałem przedstawić swoje dotychczasowe wypociny zmierzające do powrotu po 30 latach w kierunku marzeń o spalinowych rc . Postaram sie przedstawić relacje z budowy oczywiście nie w tempie jakim robi to Tomek bo po tym jak robił wilgę dostałem ciężkiego szoku termiczno czasowego (termiczny to z powodu coraz większego podniecenia nie mylić z "różową torebka" a czasowy to niewiarygodny czas budowy :devil: ) gość chyba w ogóle nie śpi :rotfl:.

 

Wracając do tematu założenia są takie;

 

-rozpiętość 1250 mm

-długość 950

-silnik w granicach 7 do 10 cm3 chyba ze sie mylę zresztą okaże sie ile będzie ważył

 

Pozostałe kwestie typu wyposażenie będę chciał weryfikować w trakcie budowy, niestety ale moje doświadczenie opiera sie jedynie na dużej wiedzy merytorycznej a nie zawsze jest ona odzwierciedleniem praktyki . Tak że w trakcie budowy sadze ze nie raz dostanie mi sie za poczynione błędy konstrukcyjne.

No tom sie spisał a teraz możecie sie poznęcać :crazy:

 

 

 

97409824wn6.jpg

68064331zy3.jpg24095274uq1.jpg27315167el0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, zapowiada się bardzo ciekawy model, pytanie mam jaki zastosowałeś profil?? a te listeweczki nadające kształtu tylnej części kadłuba to nie lepiej do wręgi kabiny dać trzeba było?? Sukcesu życze i na dalsze fotki czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, zapowiada się bardzo ciekawy model, pytanie mam jaki zastosowałeś profil??

 

Ma to być model akrobacyjny więc profil symetryczny . Co do wypełnienia miedzy wręga kabiny a tyłem ma iść balsa 1.5mm zgodnie z planem który posiadam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.