Skocz do zawartości

wytłumaczenie


wojtekbieszczad

Rekomendowane odpowiedzi

1.Pakiet akumulatorów Li-Pol 11,1V 1300 mAh 20C

Współczynnik prądu maksymalnego oddawanego przez akumulator (tu 20C*1300mAh=20C*1,3Ah=26A)

2.serwomechanizmy 9 g

Klasa/przybliżona waga serwomechanizmu.

3.regulator obrotów 20A

Maksymalny prąd regulatora (większy lub równy maksymalnemu prądowi pobieranemu przez silnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin K., masz rację, ale jest tak jak napisał madrian :-)

 

20C oznacza, że pakiet może oddać maksymalnie prąd o natężeniu dwudziestokrotnie większym od swojej pojemności. I w tym przypadku "C" oznacza pojemność (skrót od Capacity).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin K., masz rację, ale jest tak jak napisał madrian :-)

 

20C oznacza, że pakiet może oddać maksymalnie prąd o natężeniu dwudziestokrotnie większym od swojej pojemności. I w tym przypadku "C" oznacza pojemność (skrót od Capacity).

czyli jeżeli pakiet ma 1300mAh może on oddać 20 razy więcej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc i jeszcze jedno

 

kupuję beta1400 i tam regulator podaje silnikowi 20A,a akumulator ma 1300mah jak mam obliczyć ile będę latał bo jak liczę tym sposobem co podaliście wychodzi mi nie wiadomo co

 

 

Model gotowy do lotu wyposażony w silnik bezszczotkowy , odbiornik 2,4 GHz, 20A regulator

Pakiet akumulatorów Li-Pol 11,1V 1300 mAh 20C

 

to są dane dotyczące bety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc i jeszcze jedno

 

kupuję beta1400 i tam regulator podaje silnikowi 20A,a akumulator ma 1300mah jak mam obliczyć ile będę latał bo jak liczę tym sposobem co podaliście wychodzi mi nie wiadomo co

Krótko, jeżeli będziesz latał na silniku. Do Bety są zalecane nieco pojemniejsze i wydajniejsze pakiety.

Ale możesz np. użyć silnika tylko na kilkanaście sekund, wyłączyć napęd i szybować. Wtedy stosunkowo długo będziesz latał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.