Skocz do zawartości

Czy można przedłużyć antenę odbiornika E_sky ?


sionziom

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie zadaję to pytanie, chodzi mi o to by antena była dłuższa bo ma ok 5 cm długości (taki kabelek ale nie wiem czy zwykły). Nie chodzi mi o zwiększenie zasięgu, tylko też żeby nie zmalał, a przedłużenie byłoby dla mnie wygodniejsze w użytkowaniu (w spicie muszę tzn. mogę poprowadzić kabel zza kabiny do steru kierunku żeby było jak w prawdziwym). Najlepiej żebym nie musiał rozbierać odbiornika. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. :wink:

W czym problem zrobić atrapę anteny? W modelach redukcyjnych nikt nie buduje radia, tylko daje się kawałek nitki i już jest antenka. :roll:

Żeby zrobić antenkę z nitki, kawałka sznurka lub kawałka kabelka trzeba mieć odrobinę rozumu i na to wpaść SAMEMU.

W przeciwnym razie stwierdzam, że Bóg jest niesprawiedliwy bo jednym daje a drugim nie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytykajcie mi od głupków bo jak antenkę mam w samolocie to mi się zdawało że może być słabszy zasięg niż by wystawała poza samolot, wiec chciałem ją wyprowadzić na zewnątrz aby mieć pewność że nie stracę zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. :wink:

W czym problem zrobić atrapę anteny? W modelach redukcyjnych nikt nie buduje radia, tylko daje się kawałek nitki i już jest antenka. :roll:

Żeby zrobić antenkę z nitki, kawałka sznurka lub kawałka kabelka trzeba mieć odrobinę rozumu i na to wpaść SAMEMU.

W przeciwnym razie stwierdzam, że Bóg jest niesprawiedliwy bo jednym daje a drugim nie :cry:

Zawsze możesz uwierzyć w Różowego Niewidzialnego Jednorożca. On sprawiedliwie nie daje nikomu... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. :wink:

W czym problem zrobić atrapę anteny? W modelach redukcyjnych nikt nie buduje radia, tylko daje się kawałek nitki i już jest antenka. :roll:

Żeby zrobić antenkę z nitki, kawałka sznurka lub kawałka kabelka trzeba mieć odrobinę rozumu i na to wpaść SAMEMU.

W przeciwnym razie stwierdzam, że Bóg jest niesprawiedliwy bo jednym daje a drugim nie :cry:

Może byś się trochę opamiętał, co? Wnosisz coś do tematu, czy tylko chcesz się dowartościować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz spokojnie dać tą antenę w kadłubie, nie będzie to powodować żadnych zakłóceń ani utraty zasięgu. A zmiana anteny w odbiorniku 2.4GHz to nie jest taka prosta sprawa, długość anten jak i ten odizolowany kawałek na końcu anteny jest ściśle dobierany do konkretnego modelu odbiornika, co za tym idzie nie można od tak sobie zmieniać.

Jak chcesz zrobić tak jak w oryginale to zrób tak jak podpowiadają Tobie koledzy, czyli atrapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.