Skocz do zawartości

Black Hawk


Volt100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To się nazywa walnąć z grubej rury ;d

W sumie to pomysł nie jest zły, aczkolwiek jak na model, który nie powinien latać na dworze to w sumie ładnie mu idzie, poza szybkością xd pułap w granicach 60m (wys. 2 domów), tylko żeby przelecieć nad takim domem trzeba dusić gałkę kierunku do przodu przez minutę, jak nie ma wiatru, pod wiatr raczej słabo to idzie ;d

 

Ok, dzięki za radę, pomyślę nad kupnem Big Lamy (polecacie?), ale dopiero w wakacje, gdyż w tej chwili muszę dozbierać jeszcze parę groszy na inny cel ;d

 

Pozdrawiam! P.S. Filmy z lotów tą zabawką z pokładu w przyszłym tygodniu jak dojdzie li-po, gdyż ten odmówił posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pułap w granicach 60m (wys. 2 domów),

No to wy się nieźle machnąłeś :mrgreen:

Blok 4 piętrowy (pater+4 piętra) ma około 15 metrów. czyli 60m to wysokość 4 takich bloków. Blok 10 pietrowy to jakieś 35m, więc gdzie jeszcze do 60m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak blok 10 piętrowy może mieć 35, jak jedna kondygnacja to 3m + przestrzeń miedzy kondygnacjami + strych/dach to minimum 40m... mój dom ma metrów 18, chyba wiem gdzie mieszkam, a są tylko 2 piętra + piwnica i półpiętro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ;d

W każdym razie przed chwilą z niezbyt dużej wysokości przygrzmociłem w glebę...

Jest film z tego emocjonującego kreta xD

 

3dit:

 

OK. Mam filmik ;d może nie ma tu zbyt wiele ciekawych rzeczy, aczkolwiek to mój taki pierwszy poważniejszy upadek i to jeszcze przez podmuch wiatru xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=KPAPAJAt5g0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.