Jump to content

Czy w Bydgoszczy...


Viper111

Recommended Posts

Dobry temat poruszyłeś,... sa modelarnie ślepo nastawione na jedna klase modeli latających, odmienność jest dyskryminowana. :lol2: Bydgoszcz jest źle do modelarstwa nastawiona.

Link to comment
Share on other sites

Guest horn3t

Jak gdzieś kogoś chcą przyjąć to tylko 12 - 14 lat :/

Przy bydgoskiej Wyższej Szkole Środowiska działa modelarnia samolotowa "Igiełka" bez ograniczeń wiekowych. Wejście do modelarni jest od ul. Oksywskiej przed bramą wjazdową na kartodrom w prawo. Zajęcia we wtorki i piątki od 17- do 19 a nawet późnego wieczora . :D

Link to comment
Share on other sites

Robert, on z tego wątku niewiele wywnioskuje. Sprawa jest następująca, 3 modelarnie na krzyż, nastawione raczej na wolnolatające modele, z niezłymi co prawda wynikami. Domy kultury i pałac młodzieży tylko dla młodzieży. Mi jako zawodnikowi innego typu modelarstwa nie udało się podczepić nigdzie. W Bydgoszczy działają jednostki, które radza sobie dobrze w innych kategoriach ale podczepić się ich nigdzie nie da. Najbliższa modelarnia ogólnego,że tak powiem rozwoju jest w Toruniu i jest to modelarnia przez duże M. Moge jednak zaryzykować stwierdzenie, że bez modelarni i fachowej pomocy tego fachu się nieprędko nauczysz. A wiem to po sobie bo było nie było też do modelarni swego czasu trafiłem, spędziłem tam ponad 10 lat, ucząc się od naprawde dobrych w tej dziedznie fachowców. To, że teraz robie łódki a nie samoloty w niczym nie przeszkadza, kultury technicznej nauczyli mnie w modelarni.

Link to comment
Share on other sites

Guest horn3t

Widzę , że koledzy mają problemy czytania ze zrozumieniem :wink: Darek pytał o modelarnie i kluby a nie bolączki własne i środowiska modelarskiego w Bydgoszczy :crazy: .

Link to comment
Share on other sites

I właśnie moja odpowiedź jest w dobrym kierunku. Pyta o kluby to jemu mówie, że jak chce się zajmować wolnolotkami to dobrze trafi. Jeśli jednak bedzie chciał popróbować innego typu modelarstwa niż latające to przyszłość ma marną w bydgoskich klubach.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.