Skocz do zawartości

Czy w Bydgoszczy...


Viper111

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gdzieś kogoś chcą przyjąć to tylko 12 - 14 lat :/

Przy bydgoskiej Wyższej Szkole Środowiska działa modelarnia samolotowa "Igiełka" bez ograniczeń wiekowych. Wejście do modelarni jest od ul. Oksywskiej przed bramą wjazdową na kartodrom w prawo. Zajęcia we wtorki i piątki od 17- do 19 a nawet późnego wieczora . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, on z tego wątku niewiele wywnioskuje. Sprawa jest następująca, 3 modelarnie na krzyż, nastawione raczej na wolnolatające modele, z niezłymi co prawda wynikami. Domy kultury i pałac młodzieży tylko dla młodzieży. Mi jako zawodnikowi innego typu modelarstwa nie udało się podczepić nigdzie. W Bydgoszczy działają jednostki, które radza sobie dobrze w innych kategoriach ale podczepić się ich nigdzie nie da. Najbliższa modelarnia ogólnego,że tak powiem rozwoju jest w Toruniu i jest to modelarnia przez duże M. Moge jednak zaryzykować stwierdzenie, że bez modelarni i fachowej pomocy tego fachu się nieprędko nauczysz. A wiem to po sobie bo było nie było też do modelarni swego czasu trafiłem, spędziłem tam ponad 10 lat, ucząc się od naprawde dobrych w tej dziedznie fachowców. To, że teraz robie łódki a nie samoloty w niczym nie przeszkadza, kultury technicznej nauczyli mnie w modelarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że koledzy mają problemy czytania ze zrozumieniem :wink: Darek pytał o modelarnie i kluby a nie bolączki własne i środowiska modelarskiego w Bydgoszczy :crazy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie moja odpowiedź jest w dobrym kierunku. Pyta o kluby to jemu mówie, że jak chce się zajmować wolnolotkami to dobrze trafi. Jeśli jednak bedzie chciał popróbować innego typu modelarstwa niż latające to przyszłość ma marną w bydgoskich klubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.