Skocz do zawartości

ESM w PL


kankrz

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne dzieki za informacje :)

Robie przymiarki do tego modelu od jakiegos czasu. Wreszcie jestem u siebie wiec moge sie za to zabrac. Silnik juz mam - Saito 170R3 , mam nadzieje ze wejdzie pod maske. Podwozie chcialbym elektryczne. Z tym tez klopot bo jedyna firma jaka wygooglowalem to LADO i ciagle u nich short na stock'u. W sumie na podwozie mam czas , moze cos znajde.

Jeszcze raz dziekuje - Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model i dość szczegółowo odwozrowany , mam trochę fotek bo bedąc na targach w Poznaniu miałem przyjemność podręczyć Marcina z http://sklep.silesiaaeroteam.pl/ żeby po zakończeniu wystawy dał pomacać ten model.

 

Ki-84 na targach w Poznaniu

 

tu mam więcej KI-84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny ladny, trzeba bedzie jednak sporo nad nim popracowac bo jest zbyt nowy. Na japoncach ponoc farba sie nie trzymala. No i te nity jak na moscie. Nowe techniki do opanowania przede mna. Znajac swoje tempo to jakies 2 lata mi to zajmie :) Moze w trakcie malowania znajjde gdzies elektryczne podwozie :)

Narazie w sklepie mierza czy wejdzie silnik.

pozdro - Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.