Skocz do zawartości

Paliwo do OS Max55AX


mario70

Rekomendowane odpowiedzi

Które z poniższych paliw byłoby najbardziej odpowiednie do tego silnika w modelu treningowego akrobata:

 

- Arcticglow A5/19TLRD

Zawartośc Nitrometanu: 5%

Zawartość wzbogaconego oleju rycynowego i syntetycznego TLRD: 19%

 

- Arcticglow A5/20TLS

Zawartośc Nitrometanu: 5%

Zawartość oleju syntetycznego TLS: 20%

 

- Model Technics SPORT 5 - 18% olej syntetyczny KLOTZ, 5% nitrometan

 

-Meccano EXCEL

Zawartość nitrometanu : 5%

Zawartość oleju : 12% (mieszanina olejów syntetycznych) + dodatkowo dodane 8% rycyny

 

A może polecacie jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Technics SPORT 5 - 18% olej syntetyczny KLOTZ, 5% nitrometan

Meccano EXCEL

Zawartość nitrometanu : 5%

Zawartość oleju : 12% (mieszanina olejów syntetycznych) + dodatkowo dodane 8% rycyny

 

 

Latam na moich 46 Ax i 55 Ax zarówno na jednym i drugim tylko do Meccano EXCEL dolewam 6 procent rycyny . Silniki mają się bardzo dobrze . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym paliwem Arcticglow? Jak się czyta to niektórzy bardzo zachwalają a inni wręcz odradzają :?:

Latałem na nim pewien czas, zarówno na dwutakcie mvvs (5%nitro olej TLRD) i w czterosuwie 15ccm os'a (10% nitro TLS), bardziej polecam na oleju TLS, mniej brudzi. Jeśli chodzi o pracę to nie zauważyłem różnicy w stosunku do MT natomiast później spróbowałem nowego wówczas paliwa z tzw sical i przy tym paliwie pamiętam zostałem w czterosuwie. Jeśli chodzi o 2T to chyba nie poczujesz różnicy między arctic z olejem TLS a MT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.