Skocz do zawartości

Szukam odbiornika do mojej aparatury 35MHz


Miałczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wszystko zależy od tego do czego chcesz odbiornik. Nadajnik będzie współpracował z każdym odbiornikiem 35 mhz jeżeli będziesz miał wpięty dobry kwarc o dobrej przemianie. Żeby serwa nie wariowały po wyłączeniu nadajnika a zostawionym zasilaniu w odb. najczęściej dobiera się odbiorniki tej samej firmy czyli w twoim przypadku Hiteca. Ja w swojej mam ten http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=65_66_300&products_id=886 i działa bez zarzutu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby serwa nie wariowały po wyłączeniu nadajnika a zostawionym zasilaniu w odb. najczęściej dobiera się odbiorniki tej samej firmy czyli w twoim przypadku Hiteca.

Ty się zastanowiłeś co za głupoty piszesz :!: :?: Czy to tylko chęć zaistnienia :?: Bez znaczenie czy Hitec czy nie - zawsze, powtarzam - zawsze najpierw wyłączasz odbiornik potem nadajnik. Włączasz odwrotnie, zapisz to sobie.

Co do odbiornika bardzo dobry jest Hitec HFD08 ktoś sprzedaje na Allegro oraz Corona z syntezą. Używam obu w elektrykach i spalinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością tak doświadczony modelarz wie to lepiej niż ja i dziękuję za uwagę :)

Stąd ta irytacja u Fokkera - sporo tu takich co to wiedzą że nie (do końca) wiedzą ale rad udzielają, a owe rady bywają słabej jakości.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.