Skocz do zawartości

ToTo-0 Relacja z budowy


Adri303

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zaczynam budowe znanego modelu- ToTo-0.

Mam kilka pytań;

Czy to wyposażenie będzie odpowiednie do tego modelu:

 

-Regulator E-sky 25A

-Serwa Turnigy TGY-90s

-Aparatura E-sky 2.4Ghz ET6i 6-kanalowa

-Ładowarka E-sky 2c-3c

-Pakiet 1800MAh E-sky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A gdzie kupujecie te patyki drewniane na kadłub?

Hahahaah..patyki :D:D

Możesz je kupić tak jak kolega powiedział w sklepie modelarskim w dowolnych rozmiarach. Cienkie, grube... Sosnowe dla tego, bo ten materiał jest bardzo wytrzymały :)

Przepraszam, ale ja wtrącę się tu ze swoim skromnym pytaniem. Jakie kołki (te co trzymają skrzydła) są najmocniejsze?? Wiem, że są balsowe, cytrynowe... i jeszcze tam jakieś :D Ja mam chyba bukowe :D:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą ci patyczki do szaszłyków. Akurat kołki mocujące nie muszą być bardzo mocne.

Chodzi o to, by przy kraksie zerwała się guma, a kołki pękły. dzięki czemu skrzydło odpada i nie ulega tak wielkim uszkodzeniom. Coś jak kruche elementy w bolidach F1. Coś musi przejąć energię uderzenia i lepiej by była to rzecz najmniej potrzebna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam węża w kieszeni i obecnie nic nie zamawiam z neta, a że w sklepie modelarskim kupie "listewki sosnowe" to chyba każdy wie.

Byłem w budowlanym i mieli okrągłe patyki 6mm, czy takie będą dobre na kadłub i skrzydła?

PS nie pytałem co to te patyki na kadłub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.